Доставку товарів з магазинів «Фокстрот» – ЗАСТРАХОВАНО

19.08.2016 року Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» виграла комерційний тендер від ГК «Фокстрот» на закупівлю послуг щодо Добровільного страхування відповідальності перевізника.

tender23 вересня 2016 року Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» уклала договір страхування з групою компаній «Фокстрот». Підставою для укладання договору була перемога в конкурсних торгах на закупівлю послуг щодо Добровільного страхування відповідальності перевізника. За результатами торгів, тендерна комісія замовника акцептувала пропозицію Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» як найкращу з усіх запропонованих від компаній-страховиків.  Інформація про підсумки торгів була розміщена на сайті Компанії замовника.

Страхуванню підлягає – 51 автомобіль; строк дії договору – один календарний рік . Ліміт відповідальності страховика становить 102 млн грн.

Відтепер доставка товарів від складу магазину «Фокстрот» до покупця під надійним страховим захистом від Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС».

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.  
З 2009 року Компанія має сертифікат системи менеджменту якості стандарту ISO 9001:2008. У 2011 року Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою, який підтверджується агентством щокварталу.
Страховая компания Брокбизнес