Андрій Горельцев прийняв участь у прес-конференції присвяченій підсумкам виступу української збірної з різних видів спорту на IV Європейських університетських іграх

1 серпня 2018 року у приміщенні Залу Вченої ради Національного університету фізичного виховання та спорту України відбулась прес-конференція з призерами IV Європейських студентських ігор з представниками засобів масової інформації та керівниками освітянського спорту. Так само був запрошений на цей захід  і Перший заступник Голови правління Андрій Горельцев, як представник Компанії, яка надала страховий захист спортсменам та офіційній делегації футбольній асоціації студентів під час поїздки.

Нагадаємо, що змагання відбулись з 15 по 28 липня у португальській Коїмбрі. На яких Україна була представлена у 6 видах спорту, де виборола 10 медалей (2 золоті, 2 срібні, 6 бронзових) і посіла 12 загальнокомандне місце серед 39 країн. Місце в призерах завоювала і футбольна команда Київського університету ім. Бориса Грінченка.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» вже декілька років  співпрацює з різними спортивними федераціями, командами. Забезпечує страховим захистом різні спортивні змагання, турніри, як дитячі, так і дорослі.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є офіційним страховим партнером Федерації футболу України, Федерації баскетболу України, Федерації кікбоксінгу України «ВАКО», ДЮФЛУ, ВГО «Національна федерація самбо України», Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, футбольних клубів «Шахтар», «Карпати», «Черкаський Дніпро», Автомобільної федерації України.
Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС»– українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) – 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.
На сьогодні регіональна мережа налічує біля 50 підрозділів по всій території України. Має 39 ліцензій, з них 20 на добровільні та 19 на обов’язкові види страхування.
Страховая компания Брокбизнес